Serwis-Drugi serwis w zwolnionym tempie

Obejrzyj film i przypatrz się każdemu elementowi uderzenia. Jak Djokovic trzyma piłkę, jak wysoko ją podrzuca. Zwróć uwagę na każdy element uderzenia jednocześnie pamętaj o nie wyciąganiu wniosków. Zwróć największą uwagę na elementy, które pasują do Ciebie.

Odtwórz wideo

Trening oddechu wraz z intencją

Najlepiej w pozycji stojącej lub siedzącej wykonaj ćwiczenie oddechowe poprzez wykonanie głębokich wdechów do brzucha następnie klata piersiową i do głowy. Następnie wykonaj, krótką wizualizację swojej gry. Pamiętaj masz podczas wizualizacji to masz być ty tą osobą wykonującą ćwiczenie na korcie a nie oglądać siebie. Dzięki temu ćwiczeniu będziesz bardziej obecny w danej chwili, oraz wykreujesz nową jakość gry, taką jaką zawsze chciałeś osiągnąć.

Odtwórz wideo

Trening tenisowy serwisu

Najlepiej przygotuj sobie więcej piłek tenisowych ustaw się na lini końcowej kortu. Włóż słuchawki do uszu i puść trening. skup się na danych elementach o których jest mowa w nagraniu. Podczas treningu pusc sobie audio i sluchaj. Najlepiej za każdym razem kiedy trenujesz serwis to włącz nagranie Pozwoli Ci to odświeżać wiedzę, oraz być bardziej skupionym na grze.

Odtwórz wideo